OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Log in
am: ግባ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
