OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Log in
ast: Entrar

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
