OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Log in
bg: Вход

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
