OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
