OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Log in
ca: Entra

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina
