OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
