OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Panels
da: Paneler

en: Log in
da: Log ind

en: Tabs
da: Faner

en: Search Service
da: Søgetjeneste

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
