OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
