OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Menu
fa: منو

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Log in
fa: ورود

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Service class
fa: کلاس خدمات

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
