OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Log in
fr: Se connecter

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Tabs
fr: Onglets

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: Preface First
fr: Première préface

en: Postscript First
fr: Postscript Premier

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Service class
fr: Classe de service

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Header First
fr: Premier en-tête

en: Header Second
fr: Second en-tête

en: Preface Second
fr: Deuxième préface

en: Preface Third
fr: Troisième préface

en: Postscript Third
fr: Postscript Troisième

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: User Bar First
fr: Première barre utilisateur

en: User Bar Second
fr: Seconde barre utilisateur
