OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Log in
he: כניסה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Branding
he: מיתוג
