OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Menu
hi: सूची

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
