OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Panels
hr: Paneli

en: Log in
hr: Prijava

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
