OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Service class
hu: Szolgáltatás osztálya

en: Branding
hu: Márkázás

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második
