OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
