OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Log in
kk: Кіру

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
