OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Log in
km: ចូល

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
