OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
