OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
