OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
