OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Log in
mg: Fidirana

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
