OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
