OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
