OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
