OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
