OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Log in
nl: Inloggen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
