OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Log in
nn: Logg inn

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
