OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Tabs
ps: ټوپونه
