OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Tabs
ro: Taburi

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
