OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Log in
sl: Prijava

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
