OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
