OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Log in
sv: Logga in

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan
