OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Save and continue
ta: சேமித்து தொடர்க

en: Page top
ta: பக்கத்தின் மேல்

en: Page bottom
ta: பக்கத்தின் கீழ்ப்பகுதி
