OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Log in
ug: كىرىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
