OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Branding
ar: العلامة التجارية
