OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Log in
az: Loqin

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
