OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
