OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
