OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Panels
ja: パネル

en: Log in
ja: ログイン

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Tabs
ja: タブ

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後
