OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
