OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
