OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Log in
pt: Entrar

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Tabs
pt: Abas

en: Save and continue
pt: Salvar e continuar

en: Page Top
pt: Topo da Página

en: Page Bottom
pt: Final da Página

en: Preface First
pt: Prefácio - Esquerda

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Database service
pt: Serviço de banco de dados

en: Branding
pt: Marca

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Header First
pt: Cabeçalho - Esquerda

en: Header Second
pt: Cabeçalho - Direita

en: Preface Second
pt: Prefácio - Centro

en: Preface Third
pt: Prefácio - Direita

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: User Bar First
pt: Primeira Barra do Usuário

en: User Bar Second
pt: Barra do Usuário - Direita
