OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Panels
sk: Panely

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Tabs
sk: Záložky

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
