OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: Log in
sr: Пријави се

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
