Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Granularity
am: አንኳርነት
