Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Size
ast: Tamañu

en: Category
ast: Categoría

en: Format
ast: Formatu
