Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Size
be: Памер

en: Category
be: Катэгорыя

en: Format
be: Фармат

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: About
be: Аб
