Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Size
bn: সাইজ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: About
bn: সম্পর্কে
