Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Size
bs: Veličina

en: Category
bs: Kategorija

en: Granularity
bs: Zrnatost
