Open Data (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Size
ca: Mida

en: Category
ca: Categoria

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Granularity
ca: Granularitat

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Publisher
ca: Editor

en: About
ca: Detalls

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Contact Name
ca: Nom de contacte
